Caresin PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Droga

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Samuel Nath
Władca Klepsydry
Samuel Nath


Liczba postów : 388
Points : 747
Registration date : 13/12/2008

Droga Empty
PisanieTemat: Droga   Droga EmptyWto Wrz 08, 2009 4:11 pm

Droga First_try_by_Greenixi
(c) Deviantart
Powrót do góry Go down
https://caresin.forumpolish.com
Jaqes
Adept



Liczba postów : 6
Age : 40
Points : 8
Registration date : 18/09/2009

Droga Empty
PisanieTemat: Re: Droga   Droga EmptyPią Wrz 18, 2009 4:40 pm

Wieczór dodawał swoistej magii drodze, zaś tańczące na wietrze liście przypominały błędne ogniki z jakiejś dawno zapomnianej baśni...
Wysoki mężczyzna w znoszonym płaszczu, sztruksach, sandałach nałożonych na bose stopy i kapeluszu z zadartym z lewa rondem, powoli zdążał ku zapalającym się światłom miasta. wsparty na lasce, kulejący na lewą stopę sprawiał wrażenie jakiejś postaci na poły jedynie realnej.
- Taaak, to dobre miejsce... - Mamrotała pod nosem na brodata postać - obym znalazł tu spokój, którego tak mi potrzeba...
Powrót do góry Go down
Chiriho
Zabójca
Chiriho


Liczba postów : 5
Age : 37
Points : 9
Registration date : 12/11/2009

Droga Empty
PisanieTemat: Re: Droga   Droga EmptyCzw Lis 12, 2009 10:33 pm

Był szary listopadowy ranek. Wiatr zrywał z drzew ostatnie liście. Lekko mżyło. Trakt którym szłam już czas jakiś przerodził się w miejską ulicę. Teraz szłam już po brukowanej kostce ku bramie miasta- tego do którego idę czas jakiś. Tuż przed bramą zerwał się jeszcze silniejszy wiatr więc musiałam mocniej nasunąć kaptur na głowę. Wartownicy stojący w bramie wylegitymowali mnie a ja ślicznie się uśmiechnęłam i weszłam do miasta- tego do którego zmierzam czas jakiś.
Powrót do góry Go down
Colette
Arcymistrz
Colette


Liczba postów : 13
Points : 36
Registration date : 29/11/2009

Droga Empty
PisanieTemat: Re: Droga   Droga EmptyPon Lis 30, 2009 10:11 pm

Jesień dawała sobie we znaki.
Colette, mając założony kaptur na głowie, szybkim krokiem przemierzała drogę prowadzącą do miasta. Zaczynał padać deszcz, a na niebie chmury kłębiły się tylko coraz bardziej. Kosmyki jej kasztanowych włosów, wyglądając z kaptura, równocześnie z jej ruchami unosiły się do góry i opadały.
Gdy ulewa rozpętała się na dobre, Col jedynie przyspieszyła kroku i prawie biegnąc, dorwała się do bramy. Szybko przez nią przeszła, nawet nie zaszczycając spojrzeniem strażników.
Powrót do góry Go down
Alec Volturi
Doradca
Alec Volturi


Liczba postów : 26
Age : 30
Points : 52
Registration date : 06/12/2009

Droga Empty
PisanieTemat: Re: Droga   Droga EmptyPon Gru 07, 2009 11:12 pm

idąc sobie drogą postanowi że coś od siebie jej da jednak nie natknął się na żaden sklep. Co za dziura. Tak więc musiał zrobić coś sam. Wyjął kawałek kości po czym ukształtował go w mały medalik. Bardzo łądnie wyglądał. Mijając las z korzenia zrobił linkę. Tak więc powstał jego amulet dla niej. Nawet slicznie wygladał. w koncu droga była dłuuga.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Droga Empty
PisanieTemat: Re: Droga   Droga Empty

Powrót do góry Go down
 
Droga
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Caresin PBF :: Caresin :: Ulica prowadząca do miasta-
Skocz do: