Caresin PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dom Chihiro

Go down 
AutorWiadomość
Chiriho
Zabójca
Chiriho


Liczba postów : 5
Age : 37
Points : 9
Registration date : 12/11/2009

Dom Chihiro Empty
PisanieTemat: Dom Chihiro   Dom Chihiro EmptyPią Lis 13, 2009 1:57 pm

Dom a raczej mój domek jest nie wielki. Wprowadziłam się niedawno, więc nie miałam czasu szukać lepszej siedziby. Lecz nawet niewielkie przestrzenie przy dobrym zagospodarowaniu mogą stać się przestronniejsze. Dzięki mojej umiejętności- przyczepności- mam nie jedną a cztery podłogi. Nie mogę spowodować żeby przedmioty tak po prostu wisiały, więc muszę je solidnie przymocować ale kiedy tak sie stanie, dom wygląda jak pozbawiony grawitacji.
Ściany w całym domu są niebieskie- takie je zastałam i przyznam, że bardzo mi się podobają. Niestety łatwo się brudzą więc w większości pokoi porozwieszane są również dywany... Na parterze znajdują się trzy pokoje: sień, salonik połączony z kuchnią oraz łazienka (co za idiota budował łazienkę na parterze... szczęście, że nie od strony ulicy). W salonie stoją dwa bogato zdobione zielone fotele a przed nimi mały okrągły, drewniany stolik, po środku pokoju stoi duży, za duży jak na tak mały pokój stół a wokół niego cztery krzesła. Na suficie wisi jedynie żyrandol. Pod oknem ciągnie się blat kuchenny, masa szafek i sprzętu kuchennego.
Łazienka jest tak mała, że nie mieści się w niej porządna wanna a żeby pomieścić wszystkie swoje kosmetyki musiałam dorobić dwie małe szafki na suficie... Coraz bardziej utwierdzam się w tym, że ten dom budował jakiś idiota...
Na piętrze znajdują się tylko dwa (ale przestronne) pokoje: sypialnia i graciarnia, która spełnia też funkcję mojej pracowni plastycznej- pokój zakazany dla gości. Sypialnia jest cała w kolorach niebiesko-zielonych. Pod oknem stoi wielkie łoże z seledynową kapą. Obok po lewej stronie stoi szafa zbudowana tak abym mogła z niej korzystać stojąc na suficie, ścianie lub podłodze. Po przeciwnej stronie stoi olbrzymi regał z książkami. W końcu pokoju na ścianie wisi wielkie lustro tuż pod komodą zawieszoną na suficie. Obok na ścianie (zarazem obok szafy) wisi fotel taki jak w salonie.
Powrót do góry Go down
 
Dom Chihiro
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Chihiro

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Caresin PBF :: Gangi Caresin'u :: Kobaltowe Diamenty :: Osiedle Diamentów-
Skocz do: