Caresin PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Heather Ride

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Heather
Skrytobójca



Liczba postów : 3
Points : 5
Registration date : 29/10/2009

Heather Ride Empty
PisanieTemat: Heather Ride   Heather Ride EmptyCzw Paź 29, 2009 6:58 pm

Imie i nazwisko: Heather. Nazwisko nieznane. Ride - wymyślone przez bohaterkę
Wiek ludzki: 17 lat
Rasa: Demon Mgły [istnieje coś takiego jak mieszanki? tzn można mieć domieszkę krwi Demona Nocy?]
Wygląd: Odpowiednio wysoka, jak na swój wiek krótko-ścięta blondynka. Jej włosy są przefarbowane, widać czarne odrosty. Oczy ma złociste, lekko zadarty nos. Prawie nigdy się nie uśmiecha. Jej mina jest zacięta. Zazwyczaj chodzi w beżowej kamizelce, pod którą ma pomarańczowy golf oraz zielono-błęktnych dżinsach. Na nogach ma czarne trampki za kostkę.
Czasem zdaża się, że na głowe nosi czarną "patrolówkę" z kratkowanym podszyciem.
Charakter: . Heather jest pewną siebie dziewczyną. Ma charakter i będzie broniła swojego zdania, choć żadko je wypowiada. Głeboko w jej wnętrzu tkwi przyjacielska i wrażliwa dziewczyna, na zewnątrz to skryta, stale czujna i energiczna 17-latka.
Gang: Kobaltowych Diamentów
Ranga: Skrytobójca
Zdolności:
1 - szybka regeneracja - szybkie leczenie ran, uszkodzeń, złamań
2 - niebieska mgła - potrafi rozpłynąć się w powietrzu, aby po chwili pojawić sę gdzie indziej. Gdy zechce, może utworzyć gęstą mgłę wokół kogokolwiek.
3 - mind mixer - patrząc się komuś w oczy, może kazać zrobić mu cokolwiek.

[jeśli coś jest żle, albo przegiełam ze zdolnościami to piszcie xD]
Powrót do góry Go down
Samuel Nath
Władca Klepsydry
Samuel Nath


Liczba postów : 388
Points : 747
Registration date : 13/12/2008

Heather Ride Empty
PisanieTemat: Re: Heather Ride   Heather Ride EmptyCzw Paź 29, 2009 7:01 pm

/Aaaa, a moja nadzieja już mnie zawodziła. Witamy, witamy. Wszystko cud-miód. Tak... istnieją mieszanki ras, ale bez przesady. Domen Mgły i Nocy w jednym oczywiście./
Powrót do góry Go down
https://caresin.forumpolish.com
 
Heather Ride
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Caresin PBF :: Informacje :: Księga Zapisów-
Skocz do: