Caresin PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sala główna

Go down 
+8
Spyker
Alukardri
Carmen
Ines
Patrick
Beatrice de Verre
Seth Havoc
Samuel Nath
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Alukardri
Szpieg
Alukardri


Liczba postów : 7
Points : 19
Registration date : 09/09/2009

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyPon Wrz 14, 2009 7:59 pm

- Mało mi to mówi.
Stwierdziła i usmiechnęła się sztucznie wpatrzona w Carmen. Jedną noge założyła na druga i podrygiwała nią rytmicznie.
- Wybacz ale lubie wiedziec z kim rozmawiam. Gang...?
Powrót do góry Go down
Carmen
Szpieg
Carmen


Liczba postów : 26
Points : 55
Registration date : 08/09/2009

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyPon Wrz 14, 2009 8:03 pm

Dziewczyna widocznie również lubiło co-nieco wiedzieć o swoich rozmówcach
-Również jestem z Klepsydr.
Mogłam zaryzykować taką informację. Zresztą, przecież zawsze mogę kłamać, ona nie będzie o tym wiedzieć.
Powrót do góry Go down
Carmen
Szpieg
Carmen


Liczba postów : 26
Points : 55
Registration date : 08/09/2009

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyPon Wrz 14, 2009 9:19 pm

Nie doczekując się żadnej reakcji ze strony dziewczyny, wstałam i wyszłam.
Powrót do góry Go down
Samuel Nath
Władca Klepsydry
Samuel Nath


Liczba postów : 388
Points : 747
Registration date : 13/12/2008

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyPon Wrz 14, 2009 10:43 pm

*Samuel wszedł leniwie siadając na pierwszej lepszej kanapie. Oj, jak bardzo nic mu sie nie chciało. Skinał na barmana i ziewnął w dłoń.* Whisky. *Mruknął do faceta gdy ten podszedł do jego stolika. Teraz pozostało mu tylko czekanie na alkohol, szkoda tylko, ze nikogo w klubie nie było.*
Powrót do góry Go down
https://caresin.forumpolish.com
Samuel Nath
Władca Klepsydry
Samuel Nath


Liczba postów : 388
Points : 747
Registration date : 13/12/2008

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 9:30 pm

*Cóż... czas leciał a Samuewl wciąż siedział w klubie sącząc whisky. Z każda godziną było coraz nudniej aż w końcu okazało sie sie juz grubo po północy. No tak.*
Powrót do góry Go down
https://caresin.forumpolish.com
Ines
Kostucha
Ines


Liczba postów : 399
Points : 756
Registration date : 09/09/2009

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 9:35 pm

Ines weszła do klubu z wzrokiem wbitym w komórkę. W drugiej ręce miała karteczkę, na którą co chwila spoglądała. Po chwili schowała oba przedmioty i podniosła głowę. Rozejrzała się po miejscu, zatrzymując wzrok na chwilę na Samuelu. Usiadła przy barze i spojrzała na alkohole na półce.
- Hej - powiedziała, zerkając na niego, po czym powróciła do wybierania w myślach napoju.
Powrót do góry Go down
Samuel Nath
Władca Klepsydry
Samuel Nath


Liczba postów : 388
Points : 747
Registration date : 13/12/2008

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 9:38 pm

Witam... *Powiedział patrząc na nia uważnie. Siedząc na kanapie trzymał dłonie za głową a na stole stały 3 puste szklanki i jedna pełna whisky. A co innego miał do roboty?* Nie masz co robić po nocy czy może sie zgubiłaś? *Zaśmiał się dyskretnie wciąż ja obsewując.*
Powrót do góry Go down
https://caresin.forumpolish.com
Ines
Kostucha
Ines


Liczba postów : 399
Points : 756
Registration date : 09/09/2009

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 9:44 pm

- Bardzo zabawne... - zmarszczyła lekko nos, patrząc na niego spode łba. Zamówiła lampkę czerwonego wina i przeniosła się ze stołka, na stoliczek. Tak było wygodniej. Upiła mały łyk napoju i spojrzała na Samuela - teraz już oddalonego kawałek. Zaczęła kołysać jedną nogą, spoglądając przez okno.
Powrót do góry Go down
Samuel Nath
Władca Klepsydry
Samuel Nath


Liczba postów : 388
Points : 747
Registration date : 13/12/2008

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 9:47 pm

Ja pytam tylko z troski i z uprzejmości moja droga. *Usiadł pochylając się do przodu. Sięgnął po szklankę i wypił całą zawartość. Potem uśmiechnał sie ciepło i zmarszczył brwi.*
Powrót do góry Go down
https://caresin.forumpolish.com
Ines
Kostucha
Ines


Liczba postów : 399
Points : 756
Registration date : 09/09/2009

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 9:55 pm

- Zaraz się wzruszę - mruknęła, uśmiechając się pod nosem. Postanowiła się podroczyć z nim, ot co. Upiła jeszcze łyk i odstawiła kieliszek na blat. Zamyśliła się nad wczorajszym spotkaniem ... i pająkiem we włosach, którego wspomnienie wywołało u niej gęsią skórkę.
Powrót do góry Go down
Samuel Nath
Władca Klepsydry
Samuel Nath


Liczba postów : 388
Points : 747
Registration date : 13/12/2008

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 9:59 pm

A co robisz tu tak... hmm... sama? *Zapytał po chwili przekrzywiając ciekawsko głowę. Samuel właściwie nie spuszczał z niej wzroku. Takie już miał przyzwyczajenie, niektórych mogło to peszyć ale chyba nie Ines?*
Powrót do góry Go down
https://caresin.forumpolish.com
Spyker
Zabójca
Spyker


Liczba postów : 45
Points : 78
Registration date : 13/09/2009

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 10:03 pm

Wszedł do klubu.
Patrzył na każdą rzecz tutaj.
Zauważył ciekawą osobę którą ostatnio widział.
Tak, to na pewno Ines darła się tak w lesie.
Spojrzał teraz na lampy które oświetlały całe to miejsce.
- Psh, po jasną choler* tyle tutaj tych świateł.
Mruknął pod nosem po czym usiadł gdzieś przy ladzie.
Powrót do góry Go down
Ines
Kostucha
Ines


Liczba postów : 399
Points : 756
Registration date : 09/09/2009

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 10:07 pm

- A spodziewałeś się mnie zastać z tłumem znajomych ? Zdążyłam poznać tu niewiele osób ... - wzruszyła lekko ramionami. Jego wzrok jej nie przeszkadzał ... ona błądziła sobie spojrzeniem po meblach, ludziach ... czasem tylko patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
Samuel Nath
Władca Klepsydry
Samuel Nath


Liczba postów : 388
Points : 747
Registration date : 13/12/2008

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 10:10 pm

*Zerknał na Spykera drapiąc sie leniwie po szyi. Chwile później znów spojrzał na Ines i przywołał na wargi lekki usmiech.* Nie wiem czego sie spodziewałem ale o tak póxnej porze nie warto wychodzic samemu, to tyle. *Odparł i ponownie uciekł wzrokiem na blondyna.*
Powrót do góry Go down
https://caresin.forumpolish.com
Ines
Kostucha
Ines


Liczba postów : 399
Points : 756
Registration date : 09/09/2009

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 10:15 pm

- Wiem, przekonałam się o tym na własnej skórze - mruknęła i wbiła spojrzenie w podłogę. Niby nic się takiego wtedy nie stało, ale jednak mogła trafić na kogoś innego. Z resztą przeraziła się nie na żarty i to nie pająka. Uśmiechnęła się trochę na siłę, podnosząc głowę i zatrzymała wzrok na blondynie.
Powrót do góry Go down
Spyker
Zabójca
Spyker


Liczba postów : 45
Points : 78
Registration date : 13/09/2009

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 10:21 pm

Wszyscy się na niego gapili przez jakiś czas.
Ciekawe czy na każdego innego kto wejdzie tak się patrzą.
No trudno.
Olał to i zamówił sobie trochę wody.
Położył łokcie na ladzie, dłońmi podtrzymywał głowę.
Co jakiś czas zerkał kątem oka na Ines.
Powrót do góry Go down
Samuel Nath
Władca Klepsydry
Samuel Nath


Liczba postów : 388
Points : 747
Registration date : 13/12/2008

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 10:28 pm

In wytłumacz mi coś. *Uniósł jedna brew znów wbijając w nią spojrzenie szarych oczu.* Zawsze tak przykuwałaś do siebie facetów. Jak magnes! *Przy tych słowach złączył dłonie jakby podkreślając znaczenie swoich myśli.*
Powrót do góry Go down
https://caresin.forumpolish.com
Ines
Kostucha
Ines


Liczba postów : 399
Points : 756
Registration date : 09/09/2009

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 10:36 pm

- Co ? Nieprawda - zrobiła zdziwioną minę... ona przykuwała facetów ? Jak na razie została tylko obdarowana numerem telefonu xD Zaśmiała się jeszcze pod nosem ze słów Samuela... które były dla niej absurdalne.
- Hej - mruknęła do chłopaka, którego imienia chyba nie znała.
Powrót do góry Go down
Spyker
Zabójca
Spyker


Liczba postów : 45
Points : 78
Registration date : 13/09/2009

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 10:47 pm

Teraz w pełni odwrócił głowę w jej stronę.
- Hej?
Właściwie zapytał się niż powiedział.
Zdziwiło go to powitanie, z resztą w ogóle się nie spodziewał, że coś do niego powie.
Dostał zamówienie.
Chwycił więc za szklankę i jednym łykiem wypił większość.
Nie miał zamiaru męczyć się z jedną, głupią wodą.
Więc za drugim łykiem wypił całą.
Odstawił ją gdzieś na bok po czym odwrócił się w stronę innych.
Innych... Czyli Ines i Samuela.
Powrót do góry Go down
Samuel Nath
Władca Klepsydry
Samuel Nath


Liczba postów : 388
Points : 747
Registration date : 13/12/2008

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 10:48 pm

Niiee... skąd. *Powiedział z ironią w głosie i wydymając przy tym obkolczykowaną warge. Po chwili wstał i nachylił sie nad Ines.* Oj, bo niedługo będzie z Toba problem. *Mruknał i zaraz zaśmiał się prostując plecy. Zerknał kątem oka na Spykera.* Na mnie czas. Do zobaczenia. *Powiedział i wyszedł.*
Powrót do góry Go down
https://caresin.forumpolish.com
Ines
Kostucha
Ines


Liczba postów : 399
Points : 756
Registration date : 09/09/2009

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 10:52 pm

Odprowadziła Samuela wzrokiem, uśmiechając się pod nosem. Po chwili powróciła spojrzeniem do chłopaka, przy okazji dopijając wino.
- No więc panie anonimie ... i na mnie chyba już czas - mruknęła, obracając kieliszek w dłoni.
Powrót do góry Go down
Spyker
Zabójca
Spyker


Liczba postów : 45
Points : 78
Registration date : 13/09/2009

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 10:57 pm

Uśmiechnął się kątem ust.
Przysunął się z siedzeniem do Ines.
- A więc... Jestem Spyker.
Powrót do góry Go down
Ines
Kostucha
Ines


Liczba postów : 399
Points : 756
Registration date : 09/09/2009

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 11:03 pm

Oderwała wzrok od pustego kieliszka, który spoczął na blondynie ( xP ). Uśmiechnęła się lekko, przyglądając mu się.
- Ines. - przedstawiła się krótko.
Powrót do góry Go down
Spyker
Zabójca
Spyker


Liczba postów : 45
Points : 78
Registration date : 13/09/2009

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 11:09 pm

Podrapał się po głowie po czym wstał.
- To ja pójdę się przejść.
Uśmiechnął się lekko i włożył dłonie do kieszeni.
- Mało tu powietrza.
Stwierdził po czym wyszedł z klubu wcześniej jednakże skinął głową na pożegnanie.


Ostatnio zmieniony przez Spyker dnia Sro Wrz 16, 2009 1:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ines
Kostucha
Ines


Liczba postów : 399
Points : 756
Registration date : 09/09/2009

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 EmptyWto Wrz 15, 2009 11:11 pm

- scratch
Wyszła z klubu i udała się w stronę swojego domku. [zt]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala główna
Powrót do góry 
Strona 2 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Sala treningowa
» Sala Treningów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Caresin PBF :: Caresin :: Klub 'Szkatuła'-
Skocz do: